MPL Services logo - Airport Kraków Balice
gastronomia@mplservices.pl +48 12 295 32 76

Wybierz restauracje

W Sky Bistro oferujemy dania na wynos wysokich lotów. Za pośrednictwem strony internetowej można złożyć zamówienie na obiad z dowozem (od poniedziałku do piątku w godz. 11-16) lub catering okolicznościowy
(zamówienia można składać online przez cała dobę).
Odwiedź nas na stronie internetowej
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Suitcase Bar to lokal gastronomiczny znajdujący się w ogólnodostępnej strefie, naprzeciwko punktu nadania bagażu rejestrowanego. W menu baru znajdują się m.in. kanapki, sałatki, jogurty oraz szeroki wybór napojów.
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Coffee minute to jedna z pierwszych marek gastronomicznych na terenie Kraków Airport. W lokalu oferowane są ciepłe i zimne posiłki, a także różne napoje. Większy lokal z salą konsumpcyjną znajduje się w strefie Non Schengen, a mniejszy, zlokalizowany jest w strefie Schengen.
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Restauracja regionalna bazująca na przepisach kuchni galicyjskiej. Doskonałe uzupełnienie oferty stanowią wina oraz wyroby cukiernicze
z regionu dawnej Galicji.
Zobacz nasz profil na facebooku
Coffee minute express to punkt w którym szybko i wygodnie można zakupić napoje, kanapki i słodycze. Barek zlokalizowany jest w strefie Airside na kierunku Non Schengen.
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Boccone to restauracja serwująca dania kuchni włoskiej. W menu znajdziemy pizzę, makarony oraz sałatki i inne dania inspirowane słoneczną Italią. Wnętrze lokalu jest urządzone w nieco loftowym, ale przytulnym stylu, aby umilić Gościom oczekiwanie na lot.
Zobacz nasz profil na facebooku
Połączenie nowoczesności z tradycją.
W Jet Bistro pasażerowie mają możliwość zasmakowania w takich potrawach
i produktach jak: dania na ciepło, kanapki, sałatki, koktajle, a także napoje gorące oraz zimne.
Koncept lokalu opiera się na modelu croust’wich, który polega na przygotowaniu różnorodnych i apetycznych wkładów do kanapek oraz prezentacji różnych rodzajów pieczywa. Klient otrzymuje możliwość skomponowania własnej kanapki, według swojego gustu i preferencji.
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Lokal gastronomiczny, usytuowany w strefie ogólnodostępnej oferuje domowe obiady oraz napoje. W bistro prócz dań na ciepło można nabyć świeże sałatki, desery oraz napoje.
Crêperie to najnowszy lokal gastronomiczny na lotnisku, oferujący pyszne naleśniki w wielu odsłonach, a także napoje i desery. Naleśnikarnia znajduje się w ogólnodostępnej strefie, na poziomie +1.