MPL Services logo - Airport Kraków Balice
gastronomia@mplservices.pl +48 12 295 32 76

Wybierz restauracje

W Sky Bistro oferujemy dania na wynos. Za pośrednictwem strony internetowej można złożyć zamówienie na obiad z dowozem (od poniedziałku do piątku w godz. 11-16) lub catering okolicznościowy
(zamówienia można składać online przez cała dobę).
Odwiedź nas na stronie internetowej
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Suitcase Bar znajduje się w ogólnodostępnej strefie na poziomie 0, naprzeciwko punktów check-in. W menu baru znajdują się m.in. kanapki, sałatki, jogurty oraz szeroki wybór napojów.
Lokal jest otwarty od godz. 03:00 do ostatniego przylotu.
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Coffee minute to jedna z pierwszych marek gastronomicznych na terenie Kraków Airport. W lokalu oferowane są ciepłe i zimne posiłki, a także różne napoje. Większy lokal z salą konsumpcyjną znajduje się w strefie Non Schengen, a mniejszy, zlokalizowany jest w strefie Schengen.
Godziny otwarcia:
- Coffee minute: od godz. 04:00 do ostatniego odlotu.
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Galicya to restauracja w której każdy znajdzie coś dla siebie. Prócz tradycyjnych dań serwowane są też burgery i sałatki, a także szeroki wybór napojów. Restauracja znajduje się w strefie Airside Schengen.
Restauracja otwarta jest od godz. 03:00 do ostatniego odlotu
Coffee minute express to punkt w którym szybko i wygodnie można zakupić napoje, kanapki i słodycze. Barek zlokalizowany jest w strefie Airside Non Schengen.
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Boccone to restauracja serwująca dania kuchni włoskiej. W menu znajdziemy pizzę, makarony oraz sałatki. Dania przygotowywane są z autentycznych, włoskich produktów. Wnętrze lokalu jest urządzone w loftowym, ale przytulnym stylu, aby umilić Gościom oczekiwanie na lot. Trattoria znajduje się w strefie Airside Schengen.
Trattoria jest otwarta od godz. 04:00
Jet Bistro oferuje szybkie dania na ciepło oraz kanapki, sałatki, koktajle, a także napoje ciepłe i zimne. Lokal znajduje się w strefie ogólnodostępnej na poziomie 0.
Bistro jest otwarte od godz. 07:00 do ostatniego przylotu.
W Sandwich & snack truck oferowane są różne rodzaje kanapek i napojów, zarówno zimnych jak i ciepłych. Punkt znajduje się w strefie Airside Schengen.
Godziny otwarcia: 04:00 do ostatniego odlotu.
Gastronomia - Airport Kraków Balice
Bistro usytuowane w strefie ogólnodostępnej na poziomie +1 oferuje śniadania, obiady oraz kolacje.
Bistro jest otwarte w godzinach: 6.30-20.30
Naleśnikarnia to najnowszy lokal gastronomiczny na lotnisku, oferujący naleśniki wytrawne oraz deserowe. Punkt znajduje się w ogólnodostępnej strefie na poziomie +1.
Naleśnikarnia jest otwarta od 9 do 18.