bip MPL Services logo - Airport Kraków Balice

O Firmie

MPL Services Sp. z o.o., z siedzibą w Balicach przy ulicy kpt. M. Medweckiego 1, została zawiązana i funkcjonuje, jako samodzielny podmiot gospodarczy na mocy decyzji stosownych organów Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o. i notarialnego aktu założycielskiego z dnia 10 lipca 2006r. MPL Services posiada kapitał zakładowy w wysokości 500 000 zł, wszystkie udziały są objęte przez jedynego Wspólnika – MPL im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o. W Krajowym Rejestrze Sądowym Spółkę wpisano pod numerem 0000261676.

W chwili obecnej Spółka kontynuuje prowadzenie działalności w oparciu o infrastrukturę Lotniska i na rzecz klientów Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o. w zakresie:

Nasza misja
W MPL Services najważniejszy jest Klient. Podstawowym celem naszej pracy jest Państwa satysfakcja z proponowanych przez nas usług. Opierając swoją działalność na zespole wykwalifikowanych, ambitnych i oddanych pracowników, dążymy do zapewnienia Państwu kompleksowej oferty i profesjonalnej obsługi w porcie lotniczym Kraków Airport.

Ogólne warunki zakupu MPL Services Sp. z o.o.

Regulamin monitoringu wizyjnego

Klauzula informacyjna RODO MPL Services Sp. z o.o.

Nasi Partnerzy: